Jagodina Gaming Community
Molimo vas da se registrujete kako bi ste videli ceo sadrzaj foruma!!

HVALA!
Jagodina Gaming Community
Molimo vas da se registrujete kako bi ste videli ceo sadrzaj foruma!!

HVALA!
Jagodina Gaming Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jagodina Gaming Community

Dobrodosli na forum Jagodina community-a
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Lecho
Knifer
Knifer
Lecho


Broj poruka : 20
Datum upisa : 11.07.2011

evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty
PočaljiNaslov: evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server   evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server EmptyUto Jul 12, 2011 9:25 am

Ime:Nikola
Prezime:Ristic
Nick:Lecho
Cs igram online od prosle godine
Fejs: Nikola Ristic (slika naravno Rafael Nadal)
Skype:nzm skype name ali ako treba eo mail goku.kid@live.com
God.'96

Najbolji igrac na serveru i u /top15 uvek bio 1. i ostace a sta vishe da vam kazem sve vam je jasno !!!1



evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Fta
Nazad na vrh Ići dole
AthologY
Pro
Pro
AthologY


Broj poruka : 379
Datum upisa : 11.07.2011
Godina : 27
Lokacija : Jagodina

evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server   evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server EmptyUto Jul 12, 2011 9:47 am

bio si najbolji dok ja nisam dosao Wink
Nazad na vrh Ići dole
elemeNtaL
Pro
Pro
elemeNtaL


Broj poruka : 165
Datum upisa : 11.07.2011

evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server   evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server EmptyUto Jul 12, 2011 11:38 am

Pa prvi si sa wh Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lecho
Knifer
Knifer
Lecho


Broj poruka : 20
Datum upisa : 11.07.2011

evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server   evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server EmptySre Jul 13, 2011 1:04 am

ko treba da zna on zna da nemam wh ai donosio sam ti demo-e tako da pricaj sta oces i to me briga. a ti korsitis amx_weapon na svim mapama pa ti niko nista ne kaze!!!!
Nazad na vrh Ići dole
elemeNtaL
Pro
Pro
elemeNtaL


Broj poruka : 165
Datum upisa : 11.07.2011

evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server   evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server EmptySre Jul 13, 2011 3:29 am

Jednom sam koristio bolidu jedan..I doneo si samo 1 demo 'de ti skor bio 1:10
Nazad na vrh Ići dole
Lecho
Knifer
Knifer
Lecho


Broj poruka : 20
Datum upisa : 11.07.2011

evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server   evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server EmptySre Jul 13, 2011 9:22 am

haha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty
PočaljiNaslov: Re: evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server   evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
evo i mene najvece fragare na ovom serveru i najbolji igrac u /top15 (tj. uvek prvi) od kako je nastao server
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» najbolji filmovi
» Kako se prijaviti!!
» Kako kupiti admina?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jagodina Gaming Community :: Generalno :: Predstavljanje novih clanova-
Skoči na: